Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 20

Dr. Plósz Béla: Részletes sebészet I.-II. Bp., 1907. Magyar Állatorvos Egyesület Kissé foltos egészvászon kötésben
12540.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Fischer Árpád: Vegyészeti receptúrák. Vegyészeti kisipari, kozmetikai és aromák gyakorlati előírásainak zsebkönyve. Félvászon kötés, jó állapotban.
12541.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
13
Princz Gyula: Magyarország földrajza Bp., 1942. Renaissance
12542.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Dr. Rodet: A nemi élet titkai s veszélyei - házikönyv boncztani ábrákkal ford: Eiber Antal Bp., 1875. Szerzői. Korabeli félvászon kötésben 109 + 3 p.
12543.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Táblázatok a vegyészeti munkákhoz - Kézírat Bp., 1940 Budapesti m. kir. áll Felsőipariskola. Kissé koszos egészvászon kötésben
12544.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12545.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. <br/>Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
12546.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
12547.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
12548.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p
12549.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel.
12550.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
12551.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF