Militaria

Zahl der Lose: 98

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br érem polgári alkalmazottaknak járó mellszalaggal T:2 <br/>Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces on ribbon for the civilian attendants C:XF
31177.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
1908. &quot;Polgári Jubileumi Kereszt&quot; aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 &lt;br/&gt;Hungary 1908. &quot;Diamond Jubilee Cross for the Civil List&quot; gilt Br decoration without ribbon C:F
31178.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 <br/>Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
1908. &quot;Polgári Jubileumi Kereszt&quot; Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- &lt;br/&gt;Hungary 1908. &quot;Diamond Jubilee Cross for the Civil List&quot; Br decoration without ribbon C:VF
31179.

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- <br/>Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" Br decoration without ribbon C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
1914. &quot;Ferenc József Bronz Vitézségi Érem &quot;Der Tapferkeit&quot; Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.: Tautenhayn T:2- &lt;br/&gt;Hungary 1914. &quot;Franz Joseph Medal for Bravery bronze&quot; Br medal without ribbon, sign.: Tautenhayn C:VF
31180.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.: Tautenhayn T:2- <br/>Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon, sign.: Tautenhayn C:VF

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
~1914. &quot;SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK&quot; jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár &quot;EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM&quot; szignózott T:2 R! &lt;br/&gt;Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF  &lt;br/&gt;
31181.

~1914. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK" jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár "EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" szignózott T:2 R! <br/>Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF <br/>

Rufpreis:
35 000 HUF
92,11
100,00
1914-. &quot;I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem&quot; Ag kitüntetés, &quot;A&quot; fémjellel a peremen Szign.: LEISEK mellszalagon T:2- &lt;br/&gt;Hungary 1914-. &quot;Medal for Bravery I class - Der Tapferkeit&quot; silver decoration with with &quot;A&quot; hallmark on the edge, sign: LEISEK, on wartime ribbon C:VF
31182.

1914-. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen Szign.: LEISEK mellszalagon T:2- <br/>Hungary 1914-. "Medal for Bravery I class - Der Tapferkeit" silver decoration with with "A" hallmark on the edge, sign: LEISEK, on wartime ribbon C:VF

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. &quot;Pflanzer Hadsereg 1914-15&quot; ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán &quot;G.Gurschner Wien VII/2&quot; jelzéssel T:2 &lt;br/&gt;Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. &quot;Armee Pflanzer&quot; silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: &quot;G.Gurschner Wien VII/2&quot; C:XF
31183.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:2 <br/>Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
1914-1916. &quot;Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján&quot; kitüntetés T:1- &lt;br/&gt;Hungary 1914-1916. &quot;Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon&quot; decoration C:AU
31184.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" kitüntetés T:1- <br/>Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" decoration C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. &quot;Ferenc József&quot; tombak sapkajelvény (33x40mm), készítő: &quot;R. Marschall 1915&quot; T:2 &lt;br/&gt;Austro-Hungarian Monarchy 1915. &quot;Franz Joseph I&quot; tombac cap badge (33x40mm) maker: &quot;R. Marschall 1915&quot; C:XF
31185.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), készítő: "R. Marschall 1915" T:2 <br/>Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) maker: "R. Marschall 1915" C:XF

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
1915-1916. &quot;II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem&quot; fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 &lt;br/&gt;Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, &quot;Der Tapferkeit&quot; without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
31186.

1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 <br/>Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
1915-1916. &quot;II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem&quot; fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph. &lt;br/&gt;Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, &quot;Der Tapferkeit&quot; without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error &lt;br/&gt;NMK 133.
31187.

1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph. <br/>Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error <br/>NMK 133.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
1916. &quot;Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918&quot; Zn medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: L. Chr. Lauer / Nürnberg (33.15mm/14.55g) T:2-,3
31188.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF