Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
807304
12488
205
Books: Architecture, Art
Kós Károly: Kalotaszeg, Kolozsvár 1937 Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás színes linómetszetekkel
794694
12489
205
Books: Architecture, Art
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben
794647
12490
205
Books: Architecture, Art
776757
12491
205
Books: Architecture, Art
Georg Nordensvan: Schwedische Kunst des 19. Jahrhunderts; Leipzig, 1903. Seemann
776755
12492
205
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Plastik und Architektur; Leipzig, 1903. Seemann
776766
12493
205
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Malerei 1800-1900; Leipzig, 1903. Seemann
672694
12494
205
Books: Architecture, Art
A műveltség könyvtára -Művészet I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
552430
12495
205
Books: Architecture, Art
Az építőművészet története I. Ókor. Szerk. Kabdebo Gyula. Bp., 1904, a szerzők kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen szakadt), gazdag képanyaggal
734148
12496
205
Books: Architecture, Art
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben
498331
12497
205
Books: Architecture, Art
555775
12498
205
Books: Architecture, Art
69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
807310
12499
205
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme
POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF