https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Harmadik kiadás. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
12444.

Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Harmadik kiadás. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
6,90
EUR
,
7,43
USD
Zahl der Gebote:
0
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, a kötéseken néhány apró kopástól eltekintve szép állapotban.
12445.

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu.
Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, a kötéseken néhány apró kopástól eltekintve szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
106,10
EUR
,
114,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy Géza: Adatok a székelyek eredetéhez és egykori lakhelyéhez. Sepsi-Szentgyörgy 1883. Jókai nyomda. 203p. hozzákötve: Nagy Géza: Az Álmos-monda - Mythologiai tanulmány. Sepsi-Szentgyörgy 1884. Jókai nyomda. 33p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rendkívül ritka!
12446.

Nagy Géza: Adatok a székelyek eredetéhez és egykori lakhelyéhez. Sepsi-Szentgyörgy 1883. Jókai nyomda. 203p. hozzákötve: Nagy Géza: Az Álmos-monda - Mythologiai tanulmány. Sepsi-Szentgyörgy 1884. Jókai nyomda. 33p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rendkívül ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.
12447.

Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban / Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
12448.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)
12449.

Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
53,05
EUR
,
57,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Horváth Zoltán: A soproni népszavazás sikere 1921. december 14-17. Sopron, é.n. Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzat, papírkötésben, újszerű állapotban.
12450.

Dr. Horváth Zoltán: A soproni népszavazás sikere 1921. december 14-17. Sopron, é.n. Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzat, papírkötésben, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Zahl der Gebote:
1
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I, III. kötet. Bp., 1905, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12451.

Escott, T.H.S.: A mai Anglia I, III. kötet. Bp., 1905, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben, szép állapotban
12452.

Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser auf das Jahr 1860; egészvászon kötésben / in full linen binding
12453.

Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser auf das Jahr 1860; egészvászon kötésben / in full linen binding

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
1
Domanovszky Sándor (szerk.): Magyar művelődéstörténet V. kötet, Az új Magyarország. 30 mellékelettel és 504 képpel. Bp., 1939, Magyar Történelmi Társulat. Bordázott gerincű félbőr kötés, néhol kissé sérült, jó állapotban.
12454.

Domanovszky Sándor (szerk.): Magyar művelődéstörténet V. kötet, Az új Magyarország. 30 mellékelettel és 504 képpel. Bp., 1939, Magyar Történelmi Társulat. Bordázott gerincű félbőr kötés, néhol kissé sérült, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.
12455.

Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse