Bücher: Jagd Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
824760
12433
205
Books: Hunting
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé szakadt, enyhén kopottas állapot.
827306
12434
205
Books: Hunting
Bársony István: Mulattató vadászrajzok. Vidám kalandok és adomás gyűjtemények. Szécsi Gyula eredeti rajzaival. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, kötés hátoldalán grafitceruzás firka, gerincnél levált, festett lapszélek, viseltes állapot. 769900
12435
205
Books: Hunting
Szidnai László - Bognár Gábor - Huszár Tamás: Magyarország aranyérmes trófeái 1970-1988 - Goldmedaillen-trophäen in Ungarn Bp., 1989. 560p.
826558
12436
205
4600
Books: Hunting
2 db könyv-Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. 199 eredeti fényképpel, két rajzzal és egy térképmelléklettel. Bp., Franklin. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban; Magyar László: Tizenöt év Dél-Afrikában. Átdolgozta Drf. Bendefy-Benda László. Magyar L. eredeti rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizott... 786786
12437
205
Books: Hunting
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, ...
827583
12438
205
Books: Hunting
Dékány András: Vitézi énekek XVI. századtól XX. századig. Bp., 1942 Rennaissance 64p.
827692
12439
205
Books: Hunting
Magyar Irodalmi ritkaságok: Riedl Frigyes: Madách Bp., 1933. k. M. Egyetemi nyomda
811442
12440
205
Books: Hunting
Markó Miklós: Czigányzenészek albuma. Bp., 1986, Markó Miklós.Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél belül kissé levált, enyhén kopottas állapotban.
794667
12441
205
Books: Hunting
Molnár Antal: Népszerű zeneesztétika; Bp., 1940 Széchenyi Irodalmi Intézet. Borító kissé megviselt
794645
12442
205
Books: Hunting
Romain Rolland: Zenei miniatűrök Bp., é.n. Dante
795277
12443
205
Books: Hunting
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Budapest 1943. Turul. Gyűrődések a kötésen
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF