Bücher: Judaica Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
746273
12627
205
3200
Books: Judaica
Szilágyi: Nevelés nemzeti forradalomra - Válogatott cikkek és és beszédek. Jabotinsky előszavával. Bp., 1939. A zsidó nemzet kiadása 64p. 798703
12628
205
Books: Judaica
Herzl Tivadar.: Ősujország. (Altneuland.) Regény, ha akarjátok nem mese… Ford. Márkus Aladár. Zsidó irodalmi Egyesület kiadása. Laza gerinccel 510261
12629
205
Books: Judaica
789805
12630
205
Books: Judaica
3 db héber imádságos könyv-Mákzor imádságos könyv az év minden ünnepnapjára I., II. és VII. kötet. Magyarra fordította Schön József. Bécs, Budapest, cca 1902. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
827658
12631
205
Books: Judaica
Magyar Isaacson, Judith: Köszönet az életért, Egy túlélő visszaemlékezése. Bp., 2008, Novella Kiadó. Fotókkal illusztrált, papírkötés, újszerű állapotban. 806957
12632
205
Books: Judaica
Zsidó írók 18 elbeszélés - Összeállította Németh Andor. Bp., é.n. Hungária ny. Egészvászon kötésben. (Egy lap kijár)
523734
12633
205
Books: Judaica
Hilla und Max Jacoby: Die Juden Gottes Volk. Vaskos fotóalbum sok képpel / Large photo album withy many pictures Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF