Kapitány Kálmán, Dr.: Az Osztrák Császárság. Magyar utikönyv. Bp., 1908. Lampel R. VIII + 328 p. + 16 térkép (ebből 12 kihajtható, több színes). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú, jó példány.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italio Balbo - Diadalmas szárnyak, Szavojai Lajos Amade - Észak csillaga I.-II. kötet, Waddel Austin - Rejtelmes Lhassza. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Hermann Ágoston: Az éjszak-amerikai szövetséges státusok történetei. Angolból fordította Sasku Károly. Első kötet. Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapot.
Hermann Ágoston: Az éjszak-amerikai szövetséges státusok történetei. Angolból fordította Sasku Károly. Harmadik kötet. Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapot.
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, kissé kopottas állapotban.