Juwelen

Zahl der Lose: 44

Ezüst (Ag.) art-deco füles tálca, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel, 32×8 cm, nettó:291 g
19000.

Rufpreis:
40 000 HUF
106,10
114,29
Ezüst (Ag.) Kehely, peremén díszített, jelzett, mesterjeggyel, nettó: 110 g, m:17 cm / Silver chalice
19001.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,44
45,71
Ezüst (Ag.) fejes lovagló pálca, jelzett mesterjeggyel, pálcai is jelzett (Londo style), sérült, h:87 cm, nettó:23 g
19002.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, porcelán számlapos, jelzett, hat köves, bruttó:67 g, d:4 cm
19003.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,97
74,29
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és AI mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and AI makers mark, 77cm, br: 607gr
19004.

Rufpreis:
160 000 HUF
424,40
457,14
Tissot automata, naptáras karóra 18K arany, 18K arany (Au) szíjjal / Tissot automatic gold watch with gold strap 18 Ca br: 69,6 g
19005.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 167,11
1 257,14
Ezüst (Ag) tálca szélén domborított díszítéssel, jelzett, 334 g
19006.

Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
142,86
XX. sz eleje 14K arany (Au) kitűző, magyar fémjellel, mestejeggyel. Kisse laza kötések / antique 14 Ca dold broche 20,9g 9x5 cm
19007.

Rufpreis:
110 000 HUF
291,78
314,29
19008.

Rufpreis:
120 000 HUF
318,30
342,86
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:715 g / Antique silver tray, perfect condition
19009.

Rufpreis:
110 000 HUF
291,78
314,29
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (IS), újszerű állapotban, 20,5×41,5 cm, nettó:726 g / Antique silver tray, perfect condition
19010.

Rufpreis:
110 000 HUF
291,78
314,29
cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, DK mesterjeggyel (több helyen sérült) / Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and DK makers mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr
19011.

cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /
Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr

Rufpreis:
100 000 HUF
265,25
285,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF