Militaria Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
827264
31300
205
Military
Numismatik
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-/2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon C:AU/XF 827266
31301
205
Military
Numismatik
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated decoration with ribbon C:XF 733480
31302
205
Military
Numismatik
807134
31303
205
Military
Numismatik
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" Br decoration without ribbon C:VF
821725
31304
205
Military
Numismatik
1911- "II. Osztályú Érdemkereszt Lelkészek Számára vörös-fehér szalagon" kitüntetés, karikán ezüst jelzéssel T:2 kis zománchiba R! Hungary 1911- Silver Merit Cross for Military Chaplains, II. class on ribbon and with "A" hallmark on the ring C:XF small enamel error Rare! 823335
31305
205
Military
Numismatik
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott kitüntetés domború évszámokkal nem eredeti mellszalagal T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" gold plated decoration on not original ribbon C:VF 823957
31306
205
Military
Numismatik
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" zinc decoration without ribbon C:VF 822656
31307
205
Military
Numismatik
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott kitüntetés domború évszámokkal mellszalagal T:2- Hungary 1913. "Mobilization Cross 1912-1913" gold plated decoration on ribbon C:VF 794757
31308
205
Military
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "Pflanzer Hadsereg 1914-15" ezüstözött tombak sapkajelvény (38x25mm), hátoldalán "G.Gurschner Wien VII/2" jelzéssel T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "Armee Pflanzer" silver-plated tombac cap badge (38x25mm) maker: "G.Gurschner Wien VII/2" C:XF 797558
31309
205
Military
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" tombak sapkajelvény (33x40mm), szign.: "R. Marschall 1915" T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" tombac cap badge (33x40mm) sign.: "R. Marschall 1915" C:XF
821718
31310
205
Military
Numismatik
~1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadiékítménnyel női csokorszalagon, jelzett Ag kitüntetés T:1- Hungary ~1915. Red-Cross Silver Medal with military ornament on women's ribbon, hallmarked Ag decoration C:AU 810226
31311
205
Military
Numismatik
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF