12638.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
3 db könyv-Erdős László: Valami készül. Harc a szocialista realizmusért. Bp., 1964, Megvető Könyvkiadó. Egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Alekszandr Dejneka: Az egyetemes festészet mesterei. Bp., 1984, Corvina. Papírkötés, kopottas állapotban; Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Egészvászon kötés, papírborítóval, kopottas állapot.