Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
828071
12630
207
Books: Architecture, Art
405741
12631
207
Books: Architecture, Art
Gergely Gizella-Cs. HAÁZ Sándor Udvarhelyi varrottasok. Írás utáni varrottas minták Szentimrei Judit előszavával. 56 tábla, Bukarest, Kriterion 1971, kiadói karton-mappában 26x35 cm
821198
12632
207
Books: Architecture, Art
806902
12633
207
Books: Architecture, Art
A magyar kerámia a XX. században II. pályaképek 1945-1995. Munkafüzet 194p.
778355
12634
207
Books: Architecture, Art
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva
807234
12635
207
Books: Architecture, Art
Lipman - Winchester: The flowering of American folk art (1776-1876) NY, 1974. 776757
12636
207
Books: Architecture, Art
Georg Nordensvan: Schwedische Kunst des 19. Jahrhunderts; Leipzig, 1903. Seemann
734129
12637
207
3800
Books: Architecture, Art
798055
12638
207
Books: Architecture, Art
3 db könyv-Erdős László: Valami készül. Harc a szocialista realizmusért. Bp., 1964, Megvető Könyvkiadó. Egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Alekszandr Dejneka: Az egyetemes festészet mesterei. Bp., 1984, Corvina. Papírkötés, kopottas állapotban; Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Egészvászon kötés, papírborítóval, kopottas állapot.
807310
12639
207
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme
POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
807318
12640
207
3200
Books: Architecture, Art
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
720978
12641
207
Books: Architecture, Art
Baur, John I. H.: Revolution and Tradition in Modern American Art. Cambridge Mass., 1958, Harvard University Press. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált /
Linen binding, with black-and-white photos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF