https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 32

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Guthries und Grays allgemeine Weltgeschichte. die Geschichte von Hungarn / Magyarország története 15. volume Leipzig 1778. M. G. Weidmanns Erben und Reich. 684p. Korabeli pergamen kötésben / In pergamin binding
12502.

Guthrie's und Gray's allgemeine Weltgeschichte. die Geschichte von Hungarn / Magyarország története 15. volume Leipzig 1778. M. G. Weidmanns Erben und Reich. 684p. Korabeli pergamen kötésben / In pergamin binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, a kötéseken néhány apró kopástól eltekintve szép állapotban.
12503.

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu.
Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, a kötéseken néhány apró kopástól eltekintve szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet. I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
12504.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.
V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy Géza: Adatok a székelyek eredetéhez és egykori lakhelyéhez. Sepsi-Szentgyörgy 1883. Jókai nyomda. 203p. hozzákötve: Nagy Géza: Az Álmos-monda - Mythologiai tanulmány. Sepsi-Szentgyörgy 1884. Jókai nyomda. 33p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rendkívül ritka!
12505.

Nagy Géza: Adatok a székelyek eredetéhez és egykori lakhelyéhez. Sepsi-Szentgyörgy 1883. Jókai nyomda. 203p. hozzákötve: Nagy Géza: Az Álmos-monda - Mythologiai tanulmány. Sepsi-Szentgyörgy 1884. Jókai nyomda. 33p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rendkívül ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Jászi, Oskar: Magyariens Schuld, Ungarns Sühne. Revolution und Gegenrevolution in Ungarn. Mit einem Geleitwort von Eduard Bernstein. München, 1923, Verlag für Kulturpolitik. Félvászon kötés, belül a gerincnél enyhén levált, jó állapotban.
12506.

Jászi, Oskar: Magyariens Schuld, Ungarns Sühne. Revolution und Gegenrevolution in Ungarn. Mit einem Geleitwort von Eduard Bernstein. München, 1923, Verlag für Kulturpolitik. Félvászon kötés, belül a gerincnél enyhén levált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Nowak Károly Frigyes: A katasztrófa útja. Fordította: Tonelli Sándor. Szeged, 1919, Engel Lajos. Félvászon kötés, gerince enyhén sérült, festett lapszélek, jó állapotban.
12507.

Nowak Károly Frigyes: A katasztrófa útja. Fordította: Tonelli Sándor. Szeged, 1919, Engel Lajos. Félvászon kötés, gerince enyhén sérült, festett lapszélek, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Pütz Vilmos Az ó-korbeli földirat és történelem alaprajza. Feltanodai és magánhasználatára. Magyarítá Thüringer Ambró. Pest, 1854 Heckenast. 490p. Korabeli félbőr kötésben. (gerincnél kis sérüléssel)
12508.

Pütz Vilmos Az ó-korbeli földirat és történelem alaprajza. Feltanodai és magánhasználatára. Magyarítá Thüringer Ambró. Pest, 1854 Heckenast. 490p. Korabeli félbőr kötésben. (gerincnél kis sérüléssel)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
Kossuth Lajos emlékezete A Képes Folyóirat 1894. évi 6-ik füzetének külön kiadása. Szerk. Nagy Miklós. Negyvenegy képpel és két képmelléklettel. Budapest, 1894. Franklin. 63 p. 2 kih. mell. Kiadói papírborítóban
12509.

Kossuth Lajos emlékezete A Képes Folyóirat 1894. évi 6-ik füzetének külön kiadása.
Szerk. Nagy Miklós. Negyvenegy képpel és két képmelléklettel. Budapest, 1894. Franklin. 63 p. 2 kih. mell. Kiadói papírborítóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)
12510.

Pecz Vilmos: Ókori lexikon I-II. Bp., 1902-1904, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szövegközti ábrákkal és részben színes táblákkal gazdagon illusztrált (a gerincen kis szakadások, egy-két melléklet sérült, a II. kötetben egy lap kijár, a gerinc belül javítva)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12511.

Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929. Franklin-Társulat, aranyozott vászonkötésben, szép állapotban.
12512.

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929. Franklin-Társulat, aranyozott vászonkötésben, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Borovszkí Samu(szerk.): A nagy francia forradalom és Napoleon. I. kötet, A rokokó század. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László, és Zilahi Kiss Béla. Kiadói vászonkötés, elülső kötéstáblán a rézplakettbe foglalt színes kép, jó állapotban.
12513.

Borovszkí Samu(szerk.): A nagy francia forradalom és Napoleon. I. kötet, A rokokó század. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László, és Zilahi Kiss Béla. Kiadói vászonkötés, elülső kötéstáblán a rézplakettbe foglalt színes kép, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse