12499. 207. Gelaufene Fernauktion Bücher: Küche und Garten
4 000 HUF
0 HUF
Az ínyesmester szakácskönyve. Új,lényegesen bővített kiadás. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél szakadt, kopottas állapot.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág