Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 13

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-V. (A III. kötet hiányzik!) Az aradi 1848-49-iki ereklyemuzeum, a bécsi csász. udvari levéltár, s a Gr. Kreith-féle gyüjtemény képeivel. Bp., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Az eredeti felhasználásával újrakötve, egészvászon kötésben
12534.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
Bruno Brehm-sorozat: A háborúra fel kell készülni I-II., A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötésben, jó állapotban.
12535.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Sorszámozott hasonmás kiadás. Egészvászon kötésben, kiadói tékában. Haránt alakú.
12536.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
12537.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
20,00
MHSZ Tartalékos tisztek kézikönyve + Emlékeztető két kötetben
12538.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben. Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Negyedik kiadás. Bp., 1948, Protestáns Tábori Püspökség. Kartonált, gerince kicsit sérült, kopottas állapotban.
12539.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Bonhardt Attila-Sárhidi Gyula-Winkler László: A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete. Bp., (1992), Zrínyi. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12540.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Consuelo Valero de Castro: Katonai eyenruhák enciklopédiája. Ventus Libro Kiadó, 2011. Borítója kicsit kopottas, egyébként hibátlan állapotban.
12541.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Simon Ferenc, Ádám István, Takács László, Nagy Rudolf: Fegyverzeti, vegyivédelmi, fototechnikai és műszaki szakutasítás. BM 1975. Belső használatra.
12542.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Ságvári György: Magyar uniformisok a honfoglalástól napjainkig. Budapest, 2010, Kossuth Kiadó. Hibátlan állapotban.
12543.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Lándor Tivadar(szerk.): A nagy háború írásban és képekben. A nyugati harctér I. kötet. Írta: Plich Jenő. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvészon kötés, gaerincnél sérült,szakadt, erősen kopottas állapotban.
12544.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
12545.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF