cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példánysz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Minibucher~600039/cca-1930-Shakespeare-szonettjei-Kiado-es-evszam-nelkul-Kis-peldanyszamu-sorszamozott-1~II839721
839721
12720
207
Books: Minibooks
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példányszámú, sorszámozott 127/200. Egészvászon kötésben
: deák_fruzsina