Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 16

12562.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
12563.

Rufpreis:
6 000 HUF
Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. With pen and pencil by Joseph de Makoldy. Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel / With many illustrations. Damaged spine
12565.

Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. With pen and pencil by Joseph de Makoldy.
Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel / With many illustrations. Damaged spine

Rufpreis:
3 000 HUF
12566.

Rufpreis:
6 000 HUF
12567.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
12568.

Rufpreis:
1 000 HUF
12569.

Rufpreis:
5 000 HUF
12570.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
12571.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Sűd-Deutschland. 1930-as évek náci Németország ismertetője, térképpel.
12572.

Rufpreis:
1 000 HUF
vitéz Várady Károly (szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
12573.

Rufpreis:
4 000 HUF
12574.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF