17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding