3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú