Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
808852
12792
207
A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p. 808913
12793
207
Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban. 808950
12794
207
Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot. 837154
12795
207
3800
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
812267
12796
207
Magyar Borok évkönyve 2008. Bontatlan fóliában 794618
12797
207
Michael Jackson: Whisky - a scotch és a bourbion világa. Bp., 2006 Euromedia 810511
12798
207
Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta. II. füzet. Pest, 1856, Müller Emil Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, erősen kopottas állapotban.
812287
12799
207
Boér Jenő: Az én imádságom Dedikált! Bp., 1928. Kórodi Mihály.
812301
12800
207
Széchenyi összeomlása az 1848-as napló Officina, 16/17 Bp., 1943. 328847
12801
207
Verne Gyula: Dél csillaga regény a Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat kiadásában, hiányzó gerinccel
744888
12802
207
Bernáth Aurél: Így éltűnk Pannóniában. Budapest 1956. Szépirodalmi Könyvkiadó. Dedikált. 824980
12803
207
2200
József Attila összes versei és mûfordításai, Cserépfalvi kiadó, Elsõ kiadás! (egy lap kijár, gerinc sérült) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF