Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 94

12804.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
12805.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
12806.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
12807.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
12808.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
12809.

Rufpreis:
1 000 HUF
12810.

Rufpreis:
1 200 HUF
12811.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
12812.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Goethe drámai műveiből: Faust, fordította Dóczi Lajos; Iphigenia Taurisban, fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
12813.

Rufpreis:
1 000 HUF
Goethe költeményei. Fordította Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
12814.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Magyarországi Könyvnyomdai, Betü- és Tömöntődei Munkások és Munkásnők Szabad Szervezetének szabályzata. Bp., 1912, Typographia. Egészvászon kötés, belül gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
12815.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF