Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1898-1903, Lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.
Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.
Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., Athenaeum. Negyedik kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötés, gerince kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Hambach László-Hiki János(szerk.): A gépkocsi szerkezete (oktató táblák). Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói spirálozott papírkötés, borítója kissé sérült, egyébként jó állapotban.