12815.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A Magyarországi Könyvnyomdai, Betü- és Tömöntődei Munkások és Munkásnők Szabad Szervezetének szabályzata. Bp., 1912, Typographia. Egészvászon kötés, belül gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.