12804.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)