12813.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
Goethe drámai műveiből: Faust, fordította Dóczi Lajos; Iphigenia Taurisban, fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.