12814.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Goethe költeményei. Fordította Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.