12783.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lévay József újabb költeményei. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1897, Franklin. Kiadói aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben, jó állapotban.