12858.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben