12845.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.