Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban
Goethe költeményei. Fordította Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
A Magyarországi Könyvnyomdai, Betü- és Tömöntődei Munkások és Munkásnők Szabad Szervezetének szabályzata. Bp., 1912, Typographia. Egészvászon kötés, belül gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.