12600.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása.
Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban