12614.
207. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú