4 db orvosi könyv-Dr. Korányi András: Egyes belgyógyászati betegségek korszerű therápiája. Bp., 1964, Medicina; Pesti Lajos: A felső légutak betegségei. Bp., 1964, Medicina; Glauber Andor: Az orthopaedia tankönyve. Bp., 1973, Medicina; A. Eckert-Möbius: Lehrbuch der Hals-Nasen-Ohren-Heilkunde für Studenten und praktische Aerzte. Leipzig, 1968, Veb Georg Thieme.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel.
6 db Tolnai Új Világlexikona. Az általános tudás és műveltség tára (1,2,3,5,7,10. kötetek). Bp., 1926, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Dr. Nemes Nagy Zoltán: Sexualis neurosisok. Pethogenesis, diagnostika, therapia. Sexologia és sealphatologia kompendiuma. II. kiadás. Bp., Aesculup. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
A műveltség könyvtára: Az élők világa I.-II. kötet, 704 oldal képekkel + térképekkel. Bp., 1910. Szerk: Entz Géze, Mágocsy-Dietz Sándor Athenaeum nyomda jó állapotban
Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél.
Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban