Jelzett fa intarziás kép, 32×60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~600011/Jelzett-fa-intarzias-kep-32C39760-cm~II837046
837046
11295
207
100
Flea Market
Beschreibung: Jelzett fa intarziás kép, 32×60 cm
: deák_fruzsina