Keramiken Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
839558
11050
207
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm 757598
11051
207
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kofa. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, apró máz hibákkal, m:24 cm / Ceramics figure
836529
11052
207
3200
Art-ceramics
Kováts Lajos: Mázas kerámia váza geometrikus mintákkal. Jelzett, hibátlan 21 cm
767836
11053
207
14000
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Madonna matyó népviseletben. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm
843525
11054
207
15000
Art-ceramics
R. Kiss Lenke (1926-2000): Figurális gyertyatartó, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:16 cm, h:18 cm
514889
11056
207
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat: Kerámia váza, jelzett, apró hibával/
Gorka ceramic vase 15cm
810051
11057
207
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis tálka, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:14 cm
764432
11058
207
3200
Art-ceramics
Lejtovicz jelzéssel: Vizet merő akt. Festett kerámia, hibátlan, m:12 cm, h:10 cm
824027
11059
207
Art-ceramics
Kántor Karcag, madaras butella, mázas festett kerámia, jelzett, hibátlan, felirattal, m:27 cm 798108
11060
207
3200
Art-ceramics
Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm
811250
11061
207
Art-ceramics
Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm
823904
11062
207
Art-ceramics
Életképes festett kerámia falitányér, jelzett, hibátlan, d:31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF