Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
722596
10125
207
Art
Márton Ferenc (1884-1940): 27 db vázlat és freskóterv. Ceruzarajzok és tusrajzok
820950
10126
207
4600
Art
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Lombár László. Ceruza, papír, jelzett, 21×16 cm
794313
10127
207
9500
Art
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: A debreceni Máv műhely kapuja. Ceruza, papír, jelzett, 20×28 cm
839713
10128
207
Art
Mgy jelzéssel: Tánc. Vegyes technika, papír, üvegezett kerteben, 36×25 cm
841978
10129
207
Art
Dr Mika László: Két oldalas divatrajz. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, felcsavarva, 85×60 cm 798004
10130
207
Art
Milichovszky jelzéssel: Tanya. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50x70 cm
799990
10131
207
Art
Molnár C Pál (1894-1981): A kútnál. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 30×20 cm 841693
10132
207
Art
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 29.5x21 cm 841692
10133
207
Art
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 29.9 x 21 cm 843469
10134
207
Art
Molnár Gabriella (1940-): Erdő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×28 cm 841905
10135
207
4800
Art
Molnár Gabriella (1940-): Vadász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×21 cm
841881
10136
207
Art
Molnár Gabriella (1940-): Csokor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF