Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
837693
10245
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Modern Don Quijote. Pasztell, papír, kis szakadással, 50×40 cm 837625
10246
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Női fej. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm 837209
10247
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán idill. Olaj, vászon, antik sérült keretben 70×55 cm
791395
10248
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: XIX. század végi tanulmány rajz, ceruza, papír, üvegezett keretben 55×38 cm
843412
10249
207
Art
Jelzés nélkül: Virágcsendélet (2 db). Olaj, farost, 18x13 és 18x24 cm 840649
10250
207
Art
Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, felcsavarva, 60×80 cm
666077
10251
207
Art
Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm
837307
10252
207
Art
Jelzés nélkül: Halászbástya. Rézkarc, papír, 9,5×6 cm
837279
10253
207
Art
Jelzés nélkül: Lánchíd. Rézkarc, papír, 6×9 cm
837290
10254
207
Art
Jelzés nélkül: Parlament éjszaka. Mezzotinto, papír, 3,5×8,5 cm 837298
10255
207
Art
Jelzés nélkül: Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, 9,5×6,5 cm 837668
10256
207
Art
Jelzés nélkül: Apa és fia. Tus, papír, 25×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF