Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
812774
10076
207
6500
Art
Grothy János: Kis-Balaton. Olaj, karton, sérült, antik sérült keretben, 27×35 cm
823672
10077
207
Art
Görög Rezső (1930-): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
777192
10078
207
120000
Art
Gyémánt László (1935-): Philadelphia. Festett fotó "gyémántográfia", jelzett, hátul dedikált, keretben 29×39 cm
840309
10079
207
Art
Hagyik István (1891-1958): Menyecske. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 17×9 cm
840295
10080
207
15000
Art
Hahnné Virág Terézia (1896-): Budai látkép a Margit-híddal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×39 cm 839202
10081
207
Art
Hajósy Mónika (1953-): Vörös fa. Olaj, farost, jelzett, 38×28 cm
833686
10082
207
Art
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris (Ex Bibliotheca Agriculturale Stephani Csanak, 1925), jelzés nélkül, 8x6 cm 844685
10083
207
Art
Herendi Gyula (1926-): Virágszirom. Olaj, vászon, jelzett, keretben 70×50 cm
842553
10084
207
Art
cca 1930 Horváth Endre (1896-1954): 2 db ex libris. Rézmetszet, papír, jelzett. 17x21 cm, 18,5x24 cm 839661
10085
207
Art
Illés jelzéssel: Folyó parton, naiv kép. Olaj, farost, keretben 36×60 cm 824729
10086
207
Art
Imre István (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm 821976
10087
207
Art
Iván Szilárd (1912-1988): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF