Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
808133
10100
207
2200
Art
808132
10101
207
2200
Art
840629
10102
207
Art
Kormos Balázs (1976-): Égbe nyúló. Olaj, fa, jelzett, 60×45 cm
792500
10103
207
65000
Art
Koszkol Jenő (1868-1935): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben 68×54 cm
806353
10104
207
Art
Koszkol jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 60×46 cm
839129
10106
207
Art
Kovács jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, 40×60 cm
767429
10107
207
Art
Kovács jelzéssel: Zápor. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25×33 cm
819110
10108
207
Art
Kórusz József (1927-2010): Dunai táj (1966). Litho, papír, jelzett, 29x39cm (hajtásnyom)
773337
10109
207
Art
Reklám tervek: Körmendy és egy olvashatatlan alkotótól, montázs, papír, összesen 8 db, 30×21 cm
836996
10110
207
Art
Körmöci jelzéssel: A régi kő híd. Olaj, vászon, keretben, 30×50 cm 813915
10111
207
Art
Kuytor jelzéssel: Orgonák. Olaj, karton, keretben, 49×40 cm
777022
10112
207
Art
Kürty jelzéssel: Felhők a Duna felett. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF