10035.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Csillag József (1894-1977): Rőzsehordó. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm