10038.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×28 cm