10039.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm