10041.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Dallos Ferenc (1928-2001): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, képcsarnokos címkével, 80x50 cm