10046.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dudás Jenő (1900-1991): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm