F. Antal Elemér (1896-1991): Önarckép 1938. Olaj, fa lemez, hátul jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst~600001/F-Antal-Elemer-1896-1991-Onarckep-1938-Olaj-fa-lemez-hatul-jelzett-serult-50C39737-cm~II840294
840294
10004
207
Art
Beschreibung: F. Antal Elemér (1896-1991): Önarckép 1938. Olaj, fa lemez, hátul jelzett, sérült, 50×37 cm
: tánczos_gábor