10263.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm