Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst~600001/Kiss-Terezia-1928-Asztali-csendelet-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-29C39738-cm~II823334
823334
10095
207
Art
Beschreibung: Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
: tánczos_gábor