Lacza Márta (1946-): Sonntag. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst~600001/Lacza-Marta-1946-Sonntag-Litografia-papir-jelzett-uvegezett-keretben-31C39751-cm~II836918
836918
10113
207
Art
Beschreibung: Lacza Márta (1946-): Sonntag. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×51 cm
: deák_fruzsina