10142. 207. Gelaufene Fernauktion Kunst
5 000 HUF
0 HUF
Nyári Lóránt (1928-1982): Papszigeti gyökerek. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett, 29x49cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág