10143. 207. Gelaufene Fernauktion Kunst
4 600 HUF
0 HUF
Nyári Lóránt (1928-1982): Utca részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván