10248.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: XIX. század végi tanulmány rajz, ceruza, papír, üvegezett keretben 55×38 cm